Jorge Jesus’un sözlerine Okan Buruk karşılık verdi

Geçen dönem tarihinin en berbat periyodunu geçiren ve ligi 13. sırada bitiren Galatasaray, bu dönem şampiyonluğa oynuyor. Sarı kırmızılılar 28 maçta topladığı 69 puanla başkan olurken, ikinci sıradaki Fenerbahçe ile ortasında 6 puan var.

Okan Buruk, Galatasaray’daki birinci döneminde ise muvaffakiyetten muvaffakiyete konuşuyor. 49 yaşındaki çalıştırıcı, Galatasaray’da 14 maç üst üste kazanarak hem Süper Lig hem sarı kırmızılı kulübün tarihine geçti.

Galatasaray’ın şampiyonluk yarışındaki rakibi Fenerbahçe ise sarı kırmızılıları takip ediyor. Fenerbahçe ligde 28 maçta 63 puan topladı.

Galatasaray’ın şampiyonluk yarışındaki rakibi Fenerbahçe ise sarı kırmızılıları takip ediyor. Fenerbahçe ligde 28 maçta 63 puan topladı.

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, 2-1 kazanılan Başakşehir maçının akabinde rakibine baskı göndermesinde bulundu. Doruktaki rakipleri Galatasaray üzerinde baskı oluşturabilmek için galip gelmeleri gerektiğini vurgulayan Jesus, “Bir kez daha geriden gelerek maçı çevirdik. Ekibimiz sonuna kadar inandı. Futbolcularımı tebrik ediyorum. Onların teknik yöneticisi olmaktan ötürü çok memnun ve gururluyum. Taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Önümüzde 6 tane final maçı var. Kupada da 2 ya da 3 maç oynayacağız. İnanıyoruz ki 3 maç oynayacağız. Yapmamız gereken konsantre biçimde yolumuza devam etmek.” sözlerini kullandı.

Milliyet’te yer alan haberde Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, Jorge Jesus’un kelamlarına karşılık verdi. Buruk, “Baskı üzerimizde olsa daima kazanır mıyız? Önde olan biziz. Baskı da biz de değil Fenerbahçe’de. Kaldı ki finalleri oynamaya alışkın bir grubum var. En üst düzey ekiplerde ve liglerde oynamış, kupalara alışkın deneyimli oyuncularım bulunuyor” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir