Okan Bayülgen’in kazadan bir gün önce yaptığı Ajda Pekkan şakası gerçek oldu!

Geçtiğimiz hafta Ankara’da sahneye çıkan Ajda Pekkan’ın dans ettiği anlar toplumsal medyada çok konuşuldu. Fenomen Tansu Dayan’ın Pekkan’ın dansını taklit ettiği görüntü da gündem oldu. Kısa müddet sonra tekrar sahneye çıkan ve dansıyla tenkitleri oklarının amacında olan Pekkan, gelen yorumlar üzerine isyan etti.

“BANA UZAYLI ÜZERE DANS EDİYOR DİYORLAR”

Ünlü müzikçi açıklamasında şu tabirleri kullandı:

Artık dans etmeyeceğim. Bana ‘uzaylı üzere dansı var, ne biçim dans ediyor’ diyorlar. Vallahi gönlümü kırdılar.

KALÇA KEMİĞİ KIRILDI

Ajda Pekkan’dan gelen son haber sevenlerini korkuttu. Sanatkarın menajeri Oğuz Arınmış, Süperstar’ın dün sabah konutunda düşmesi sonucunda kalça kemiğinde oluşan çatlak nedeniyle ameliyata alındığını duyurdu.

Menajer Oğuz Arınmış, Pekkan’ın kasım ayındaki konserlerinin ertelendiğini de açıkladı.

BAYÜLGEN’İN LATİFESİ GERÇEK OLDU

Okan Bayülgen, TV100 ekranında 1 Kasım gecesi yayınlanan “Uykusuzlar Kulübü” programının medya gerisinde Ajda Pekkan’ın Kuruçeşme sahnesindeki dansını husus aldı.

“KALÇA KIRIĞI OLMASIN”

Bayülgen, “Ajda Hanım dans ediyor, ambulans çağırıldı. Ondan sonra bir kalça kırığı olmasın, bir şey olmasın” dedi. Bu programdan saatler sonra ise Ajda Pekkan meskeninde bahtsız bir kaza geçirdi.

Okan Bayülgen’in programını izleyenler bu enteresan tesadüfe çok şaşırdı. Ünlü şovmenin bu sözleri toplumsal medyada gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir