TOKİ İstanbul kura sonuçları SON DAKİKA… 2023 İlk Evim TOKİ kura çekimi tarihleri AÇIKLANDI

TOKİ İstanbul kura çekimi tarihleri listesi Bakan Murat Kurum tarafından duyuruldu. Böylelikle ‘2023 TOKİ İstanbul kura sonuçları ne vakit açıklanacak’ sorusu cevap buldu. Birinci Konutum TOKİ İstanbul kura tarihleri Tuzla, Çatalca, Selimpaşa, Arnavutköy, Başakşehir, Esenler olarak ilçe ilçe açıklandı. İşte TOKİ sonuçları sorgulama ekranı ile birlikte tüm ayrıntılar…

Merakla beklenen TOKİ İstanbul kura çekimi tarihlerini Bakan Kurum duyurdu. Bakan Kurum, “50 bin toplumsal konutumuz için 16 Mart’ta kuraları çekmeye başlıyoruz.” sözlerini kullandı. Böylelikle “İlk Evim”de 250 bin kura çekimleri İstanbul ile son bulacak. Bu açıklamayla Birinci Meskenim TOKİ kura sonuçları ne vakit açıklanacak? sorusu karşılık bulmuş oldu.

Toki İstanbul Kura Çekimi Ne Vakit Yapılacak?

250 bin toplumsal konutun kurası 81 vilayette 3,5 ay üzere kısa bir müddette tamamlandı. İstanbul için 50 bin toplumsal konutun kurası Tuzla, Çatalca, Selimpaşa, Arnavutköy, Başakşehir, Esenler ilçelerinde 16 Mart- 19 Nisan tarihleri ortasında noter huzurunda çekilecek.

‘İlk evim’de istanbul vakti: TOKİ kura çekimi 16 Mart’ta

Bakan Kurum, İstanbul’daki kura çekimleriyle ilgili yaptığı toplumsal medya paylaşımında “İlk Evim’de İstanbul zamanı! 50 bin toplumsal konutumuz için 16 Mart’ta kuraları çekmeye başlıyoruz” tabirlerine yer verdi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Toplu Konut Yönetimi Başkanlığı (TOKİ) eliyle hayata geçirilen Cumhuriyet tarihinin en büyük toplumsal konut atağı kapsamında “İlk Evim” projesinde kura çekimleri İstanbul’da 16 Mart- 19 Nisan tarihleri ortasında yapılacak.

TOKİ kura sonuçları sorgulama ekranı ile süreçlerinizi gerçekleştirebilirsiniz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir