Güçlü ses ve ortam aydınlatması imkanı sunan parti hoparlörü: Sony XG300

XG300, Sony‘nin X serisi dış yer hoparlörlerindeki en yeni eserlerinden biri. XG300 güçlü parti sesi ve dahili ışıklar sayesinde hem parti hem günlük kullanım dahil her hayat şekline ahenk sağlıyor. XG300; etkileyici bas ve vokal netliği sağlayan woofer’lar, ön tweeter’lar ve pasif radyatörlerin oluşturduğu güçlü parti sesi ve destekli tasarımı ile gittiğiniz yere bir kesim da atmosfer götürmeyi vadediyor. Sony ailesinin taşınabilir, güçlü ve çok istikametli hoparlörü XG300 pek çok özelliğe sahip.

 

ÖZELLİKLERİ

Geleneksel bir hoparlör ünitesindeki dairesel diyaframın tersine, XG300’deki yeni geliştirilen X-Balanced Speaker Unit, yüksek kaliteli ses için daha fazla ses basıncı uygulayan dairesel olmayan bir diyaframa sahip. 

Ünitenin dairesel olmayan hali, yalnızca hoparlör diyaframının alanını en üst seviyeye çıkarmakla kalmaz, daha vurucu bas için ses basıncını da artırır; birebir ses basıncını korurken şoför sapmasını azaltır ve sonuçta daha az bozulma ortaya çıkarır. 

Yankı engelleme ve çok noktalı temas özelliği ile sanal toplantı ve aramalara da imkan sağlıyor. XG300 hoparlör LIVE SOUND ve MEGA BASS özelliği ile canlı müzik atmaosferi yaratma imkânı sunuyor.

ÇABUK ŞARJ ÖZELLİĞİ

25 saat pil ömrü olan XG300 hoparlör 10 dakikalık şarjla 70 dakika müzik çalma imkanı sağlıyor.

SUYA VE TOZA DAYANIKLI

XG300 hoparlör toza ve suya sağlam yapısı ile plaj, park ve havuz kenarı üzere birçok alanda kullanıma uygun.

TAŞIMA KOLU İLE HER YERDE SİZİNLE

XG300’ü basitçe taşınabileceği bir hale getirecek halde dikkatlice tasarlanan geri çekilebilen taşıma koluyla siz neredeyseniz parti orada. XG300 yaklaşık 3 kg tartısında, 318 mm x 138 mm x 136 mm boyutunda, silindirik bir dizayna sahip. XG300’ün gri ve siyah olmak üzere 2 renk seçeneği var.

ORTAM AYDINLATMASI

XG300 hoparlör, aydınlatma konsepti ile partinize yahut tarzınıza uygun biçimde renk katabilir. XG300’ün 9 farklı ışık rengi seçeneği bulunuyor. Müzik vuruşlarıyla senkronize aydınlatması hem parti hem günlük kullanım dahil her ömür şekline ahenk sağlıyor.

BAĞLANTI

XG300, pili şarj etmek için USB-C ve öbür bir aygıtı şarj etmek için USB-A ile birlikte geliyor.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir